Minik Fotoğrafçılar Zorlu’da!

Zorlu’nun minik misafirleri, 16 Eylül - 1 Ekim tarihleri arasında Zorlu Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek “Minik Fotoğrafçılar Zorlu’da”etkinliğinde, Mehmet Turgut Fine Art Fotoğraf Atölyesi eğitmenlerinden temel fotoğrafçılık eğitimi alacaklar.

Minik Fotoğrafçılar Zorlu’da!
Minik Fotoğrafçılar Zorlu’da! Tugrul Demir
Bu içerik 654 kez okundu.

5-11 yaş aralığındaki çocukların katılabileceği temel fotoğrafçılık eğitimlerini başarıyla tamamlayan minik misafirler, etkinlik kapsamında kendi ahşap fotoğraf çerçevelerini diledikleri gibi tasarlayarak el becerilerini ve yaratıcılıklarını geliştirebilecek, etkinlik alanında bulunan kiosklar’daki ipad’lerde bulunan fotoğrafları, basit fotoğraf düzenleme programları yardımıyla da düzenleyebilecekler.

Etkinliğe katılarak fotoğraf çeken çocuklar, yarışmaya katılmaya hak kazanacak ve en iyi 20 fotoğraf, Mehmet Turgut Fine Art Fotoğraf Atölyesi eğitmenleri tarafındanbelirlenecek. Fotoğraflarıyla ilk 20’ye kalan çocuklar, belirlenecek bir tarihte ünlü fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut ile özel bir workshop’a katılacak.

Eğitimde almış oldukları teori bilgiyi tecrübe ederken aynı zamanda eğlenen minik misafirler, etkinlik sonunda “Fotoğrafçılık Atölyesi” sertifikası almaya hak kazanacaklar. Ücretsiz olan etkinlik, 16 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında her gün 12:00-20:00 saatleri arasında Zorlu Alışveriş Merkezi Metro Katı’nda gerçekleşecek.

Kontenjan sınırlı olduğu için katılımcıların önceden rezervasyon yaptırması gerekmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx