CUMHURBAŞKANI’NDAN UŞAK BELEDİYESİ’NE BAŞARI ÖDÜLÜ

Ankara’da düzenlenen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda kent ekonomisine önemli katkıları nedeniyle Uşak Belediyesi ödüle layık görüldü. Belediye Başkan Nurullah Cahan ödülü Cumhurbaşkanı’nın elinden aldı.

CUMHURBAŞKANI’NDAN UŞAK BELEDİYESİ’NE BAŞARI ÖDÜLÜ
CUMHURBAŞKANI’NDAN UŞAK BELEDİYESİ’NE BAŞARI ÖDÜLÜ Tugrul Demir
Bu içerik 603 kez okundu.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığınca düzenlenen Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Ankara ATO Congresium’da yapıldı. Gerçekleştirilen toplantıda yerel yönetimlerin hizmetlerdeki başarısı ve projeleri de ödüllendirildi. Törende UTAŞ’ın faaliyetleriyle katılan Uşak Belediyesi, Geçmişin Motifleriyle Geleceğimizin İnşası” projesi ile kent ekonomisine katkı dalında ödüle layık görüldü. Belediye Başkan Nurullah Cahan’a başarı ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan verdi.

 

 

Kentin daha değerli bir yapıya kavuşması için çalışmaya devam edeceğiz

Ödülü alan Başkan Nurullah Cahan, Uşak’ta ekonomik kalkınmayı sağlamak ve istihdamı arttırmak amacıyla Uşak Belediyesi olarak yoğun bir mesai harcadıklarını ve kentin daha değerli bir yapıya kavuşması için çalıştıklarını kaydetti. Sanayi, kültür ve bizzat insanı kapsayan sosyal doku projeleriyle şehre önemli hizmetlerin kazandırıldığını ve hayal olarak görülen pek çok hizmetin gerçekleştirildiğini belirten Başkan Cahan, “ Biz geride bıraktığımız her günü, kendi içimizdeki gelişim mücadelesi ile tamamlıyoruz. Kendi içimizde oluşturduğumuz hizmet yarışı Uşak’ta kısa sürede önemli gelişmelerin sağlanmasında en önemli etken. Şehrin ekonomisine, kültürüne ve sosyal hayatına, bizzat insana yönelik çalışmalarla değer katmayı hedefliyor, ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ düsturuyla hareket ediyoruz.” dedi.

 

Bu yıl altıncısı düzenlenen proje yarışmasında alınan ödül nedeniyle kent adına gururlandıklarını kaydeden Cahan, marka şehir sloganının hayat bulduğunu ve her geçen gün Uşak’ın modernleşmesi ve daha yaşanır bir şehir olması amacıyla bir adım daha atıldığını söyledi.

 

Büyüyen Türkiye’nin gelişen şehri Uşak

Göreve geldikleri günden bu yana hızlı bir tempoyla işe başladıklarının altını çizen Başkan Cahan, “Bu yolda bizim en büyük artımız belediye şirketimiz UTAŞ oldu. Şirketimizdeki çalışan sayımızı 35'ten 900'e, ekonomik büyüklüğümüzü ise yıllık 1 milyon TL'den 110 milyon TL'ye çıkarıp Uşak'ın yerel ekonomisine büyük katkı sağladık. UTAŞ şirketimizle yaptığımız faaliyetlerle katıldığımız yarışmada dereceye girip ödül almaya hak kazandık. Böyle bir ödüle layık görülmemiz çalışmalarımızdaki başarının ispatı niteliğinde olduğu için bizleri ayrıca onurlandırdı ve gurur vesilemiz oldu. Bizi bu ödüle layık görenlere teşekkürlerimizi sunuyoruz. Büyüyen Türkiye’nin gelişen şehri Uşak için hizmet kalitesinin standartları da her geçen gün yükseliyor.” diye konuştu.

 

Başkan Cahan, bundan sonraki süreçte de Uşak halkıyla omuz omuza, gönül gönüle çalışmaların sürdürüleceğini kaydetti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx