Türk Hava Yolları 2. Uluslararası Skylife Fotoğraf Yarışması Başlıyor!

Bu yıl “Şehir ve Çocuk” teması ile düzenlenecek Olan yarışmada ödül Kazanan fotoğraflar da bir zamanlar İstanbul'un Ardından dünyanın, işin başında gelen şehirlerinde düzenlenecek sergilerde sanatseverlerle buluşacak.

Türk Hava Yolları 2. Uluslararası Skylife Fotoğraf Yarışması Başlıyor!
Türk Hava Yolları 2. Uluslararası Skylife Fotoğraf Yarışması Başlıyor! Tugrul Demir
Bu içerik 618 kez okundu.

Yenile Dünyanın En Fazla ülkesine uçan Havayolu olan Türk Hava Yolları, çocuklarını 2. dünyanın, Uluslararası Skylife Fotoğraf Yarışması'na konu EDECEK. İkincisi Düzenlenen Skylife Fotoğraf Yarışması'nın bu Yilki teması, “Şehir ettik Çocuk” Olarak belirlendi. Tüm dünyadan katılımcılara açık Olan Yarışmaya başvurular Kasım 2017 1 Tarihine Kadar devam EDECEK OLUP, yarışmayı kazananlar 9 Aralık 2017 tarihindeki ödül töreninde açıklanacak. İstanbul'da düzenlenecek ilk serginin Dereceye giren ettik sergileme ödülü Kazanan fotoğrafları, dünyanın, birçok Şehrinde sanatseverlerle buluşacak.

Yarışmanın teması; nerede olursa olsun Çocuğun çocuk Olduğu, saf ettik naif duygularla yoğrulmuş Eşsiz varlığını sürdürdüğü Bir Dünyada Şehir ettik çocuk Arasındaki ilişkinin fotoğraflanması. Çocukların küçücük Dünyaları, içinde bulundukları şehirdeki yolculuklarla ya da o şehirlerde yaşadıklarıyla şekilleniyor. Türk Hava Yolları bu yarışma ile keşfetmeye, keyifli farkliliklari Ortaya koymaya devam ederken, Şehir çocuk Arasındaki bağı etkileyici görsellerle açığa çıkarmak Için Fotografcilari “deklanşöre basmaya” davet EDECEK ettik.

Yenile Dünyanın Farklı kültürlerini Bir araya getirmeyi marka felsefesi Haline getiren Türk Hava Yolları'nın düzenlediği Yarışmaya, dünyanın Tüm şehirlerinden “Çocukları” Çocukların ettik “şehirle Olan ilişkisini” anlatan karelerle Tüm sanatseverler katılabilecek. Ulusal ettik Uluslararası saygın Bir yazar ettik fotoğrafçı ağı ile çalısan Skylife'ın Seyahat ettik benzetilmiş kültürlerin tanıtımına sağladığı katkının önemli Diğer Bir yansıması olacak yarışma, dünyanın Tüm kıtalarından “ettik Çocukları yasadiklari şehir” le ilişkilerini aktaracak. Dereceye giren eserler ettik bu eserlerin hikâyesi olan Türk Hava Yolları'nın uçak içi dergisi Skylife'ta yayınlanacak.

Katılımcıların fotoğrafları, Uluslararası Üyelerden OLUŞAN Bir jüri Tarafından değerlendirilecek. Kasım ayının başında İstanbul'da toplanacak jüri Bir haftalık Özel eleme sürecinden Sonra kazananları belirleyecek. Ulusal ettik Uluslararası fotoğrafçılık federasyonları onayı takibinde gerçekleşecek Yarışmanın kazananları, 9 Aralık 2017 Tarihinde düzenlenecek gecede ilan edilecek, ödül ettik derneklerinin ettik alan fotoğraflar da da ilk Olarak Burada sergilenecek. Eserler, İstanbul'un Türk Hava Ardından Yolları'nın organizasyonuyla gerçekleşecek sergiler Aracılığıyla dünyanın, işin başında gelen şehirlerinde sanatseverlerle buluşacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx