MetLife Çalışanları ‘Müşteri Hizmetleri Haftası’nı Hep Birlikte Kutladı

Türkiye’nin başarılı emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden MetLife Emeklilik ve Hayat, 2-7 Ekim tarihleri arasında Müşteri Hizmetleri’nin önemine dikkat çekmek amacıyla dünyada kutlanan Müşteri Hizmetleri Haftası’nı çeşitli etkinliklerde çalışanları ile bir araya gelerek kutladı.

MetLife Çalışanları ‘Müşteri Hizmetleri Haftası’nı Hep Birlikte Kutladı
MetLife Çalışanları ‘Müşteri Hizmetleri Haftası’nı Hep Birlikte Kutladı Tugrul Demir
Bu içerik 516 kez okundu.

MetLife Türkiye’nin bu yıl ikincisini kutladığı ‘Müşteri Hizmetleri Haftası’ çeşitli etkinliklere sahne oldu. MetLife’ın global şirketleri ve operasyonlarında gerçekleştirilen Müşteri Hizmetleri Haftası etkinlikleri, MetLife Türkiye’de de çağrı merkezi dahil olmak üzere operasyon ekiplerinin katılımı ile kutlandı. Hafta boyunca müşteri hizmetlerinin önemine dikkat çekilerek bu alanda çalışanların uluslararası ölçekte takdir edilmesi amaçlandı.

 

Mükemmel iş sonuçlarına ulaşmakta en büyük başarı kriterlerinden birinin “Müşteri Memnuniyeti” olduğunun altını çizen MetLife Emeklilik ve Hayat Genel Müdürü Deniz Yurtseven müşteri hizmetleri konusunun günümüzde kritik önem taşıdığını belirterek şöyle konuştu: “MetLife Türkiye olarak faaliyetlerimizi her zaman koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda yürütüyoruz. Hep daha iyisini yapabilmek için de kendimizi ve işimizi sürekli geliştirmeye gayret ediyoruz. Bu kapsamda kurumsal stratejimizde de bir yenilenmeye giderek mükemmeli yakalama noktasına bir adım daha yaklaştık.” Yurtseven sözlerine şöyle devam etti: “Dünyada 40’dan fazla ülkede 100 milyon müşteriye profesyonel bir kadro ile hizmet veren MetLife’ın bu başarıya ulaşmasında müşteri hizmetleri anlayışı çok büyük rol oynuyor. Müşteri Hizmetleri Haftası kutlamaları ile müşterilerimize kaliteli hizmet sunmamıza katkıda bulunan ve bu başarıda emeği olan değerli çalışanlarımızın takdir görmesini ve keyifli bir hafta geçirmesini arzu ettik.”

 

Müşteri Hizmetleri Haftası boyunca “mutlu müşterilerin mutlu çalışanların eseri” olduğu anlayışıyla, satış sonrası hizmetlerde görev alan çalışanların motivasyonlarını artırmaya yönelik bir dizi etkinlik düzenlendi. Genel Müdür Deniz Yurtseven ve üst düzey yönetimin Müşteri Hizmetleri ve Operasyon birimlerini yerinde ziyaret ederek, ekiplerin özverili çalışmalarını ve müşteri odaklı süreçleri yeniden değerlendirme fırsatı buldukları Hafta’da, birbirinden farklı ve ilgi çekici aktiviteler de yer aldı. Takım oyunlarına da yer verilen Müşteri Hizmetleri Haftası’nda takım ruhunun önemi bir kez daha vurgulanırken; sürpriz etkinliklerden biri olan “ofis masajı” aktivitesi oldukça beğeni topladı. Müşteri odaklılığın sürdürülebilir başarının temel ilkelerinden biri olmaya devam edeceğinin vurgulandığı Hafta, eğlenceli bir organizasyon ve ekiplere sunulan hediyeler ile tamamlandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx