TRT1 Gündüz Kuşağı Yeni Bir Programa Merhaba Diyor!

Başarılı ve deneyimli sunucu Pelin Çift, yepyeni ve farklı bir programla TRT1 ekranlarında yer alacak. Pelin Çift, TRT1 ekranlarında canlı olarak yayınlanacak ‘Hakkını Helal Et’ programı ile yüreklere dokunan hikayeleri ekrana taşıyacak! ‘Hakkını Helal Et’, 16 Ekim 2017 Pazartesi gününden itibaren saat 17.00’de hafta içi her gün TRT1’de.

TRT1 Gündüz Kuşağı Yeni Bir Programa Merhaba Diyor!
TRT1 Gündüz Kuşağı Yeni Bir Programa Merhaba Diyor! Tugrul Demir
Bu içerik 721 kez okundu.

Programcı ve haberci geçmişiyle adından söz ettiren Pelin Çift, sunuculuğunu üstleneceği ‘’Hakkını Helal Et’’ programı ile TRT1 gündüz kuşağında, hayatı güzelleştiren, insanı değerli kılan ve yüreklere dokunan hikayeleri ekrana taşıyacak.

 

16 Ekim 2017 Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün canlı olarak yayınlanacak programda, bir başarı hikayesinin arkasındaki görünmeyen kahramanlar, bir an bile tereddüt etmeden tehlikeyi göze alıp hayat kurtaranlar, tanımadığı insanlara yardımını esirgemeyen güzel yürekli insanların hikayeleri yer bulacak.

 

Deneyimli sunucu Pelin Çift, programda kırgınlıkları gidermek, parçalanmış aileleri birleştirmek ve yıllardır süren büyük anlaşmazlıklara son vermek için geçmişle yüzleşip helalleşmek isteyenlere fırsat verecek. Hakkını Helal Et programı ayrıca ünlü isimlerin de yaşadıklarına, daha önceden hiç duyulmamış hikayelerine yer verecek.

 

Yapımcılığını “Dış Yapım’ın” üstlendiği, Pelin Çift’in sunumuyla “Hakkını Helal Et” yakında canlı yayınla TRT1 ekranlarında olacak.

 

‘Hakkını Helal Et’ 16 Ekim 2017 Pazartesi gününden itibaren saat 17.00’de hafta içi her gün TRT1’de

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.