RADIO SLOW TIME VE TAN SAĞTÜRK’TEN DÜNYA BALE GÜNÜ ÖZEL YAYINI

Hayatın karmaşasından uzak, sakinleşmeyi ve rahatlamayı arzu edenlerin radyosu Radio Slow Time, yılın özel günlerinde ünlü isimleri ağırlamaya ve dinleyicilerine farklı konseptlerde müzik deneyimi sunmaya devam ediyor. Radio Slow Time’ın 4 Ekim Dünya Bale Günü’ndeki özel konuğu ise dünyaca ünlü balet Tan Sağtürk olacak. Sağtürk, 22.00 – 23.00 saatleri arasında kendi özel müzik seçkisiyle bir saat boyunca Radio Slow Time dinleyicileriyle buluşacak.

RADIO SLOW TIME VE TAN SAĞTÜRK’TEN DÜNYA BALE GÜNÜ ÖZEL YAYINI
RADIO SLOW TIME VE TAN SAĞTÜRK’TEN DÜNYA BALE GÜNÜ ÖZEL YAYINI Tugrul Demir
Bu içerik 657 kez okundu.

Dinleyicilere balenin tarihi gelişimiyle ilgili bilgiler verecek olan Sağtürk, ayrıca balenin Türkiye’deki mevcut durumunu da dinleyenlerine anlatacak. 

Kendi bale ve yaşam deneyimlerini de bu programda paylaşacak olan dünyaca ünlü balet, seçkisinde yer alan parçalarla ilgili bilgileri de dinleyicilere aktaracak. 

Radio Slow Time dinleyicileri, bu unutulmaz yayını kaçırmaları halinde program kaydına slowtime.com.tr adresindeki podcast bölümünden de ulaşabilecek. 

Saran Holding bünyesinde olan Radio Slow Time, İstanbul’da 91.2, İzmir’de 107 frekansında yayında. Ayrıca slowtime.com.tr internet sitesinden, Digiturk 419. kanaldan, Turksat 3A uydusundan, Iphone, Ipad ve Android cep telefonlarından 24 saat canlı olarak dinlenebiliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim