Kristal Elma Heyecanı için Son 3 Gün

“İnsanlık için Yaratıcılık” temasıyla 05-06 Ekim tarihlerinde düzenlenecek Kristal Elma Festivali Ödül töreninde yılın en yaratıcı çalışmaları ödüllendirilecek. Kristal Elma Festivali Ödül Töreni’ni bu yıl ünlü oyuncu Seda Bakan sunacak. Gecede Evrencan Gündüz ve Uzaylılar sahne alacak, Evrencan yaratıcı ve katılımcı performansı ile izleyicilere ilginç bir deneyim yaşatacak.

Kristal Elma Heyecanı için Son 3 Gün
Kristal Elma Heyecanı için Son 3 Gün Tugrul Demir
Bu içerik 665 kez okundu.

Reklamcılar Derneği tarafından düzenlenen ve bu yıl pek çok yeniliğe sahne olacak Kristal Elma Ödül Töreni’nde, toplam 12 ana kategori ve 159 alt kategoride ödüller sahiplerini bulacak.

Ünlü oyuncu Seda Bakan’ın sunumu ve Evrencan Gündüz’ün performansı ile ödül gecesi renklenecek...

Türkiye’nin en önemli yaratıcılık ve pazarlama etkinliği olarak kabul edilen Kristal Elma Yaratıcılık Festivali’nde, farklı sektör ve iş kollarından 90’ı aşkın yerli ve yabancı konuşmacılar “İnsanlık için Yaratıcılık” teması altında katılımcılarla deneyimlerini, vizyonlarını paylaşacaklar. Konuşmacılar arasında; gazeteci Yazar Rula Jebreal, sıra dışı hayat hikayesiyle Lion filmine ilham veren Saroo Brierley, sosyal girişimci ve tasarımcı Angela Luna, Fütürist Nörobilimci Dr. Shafi Ahmed, Araştırmacı Henry Tucker, We Are Social’dan Sam Saunders, Ayşe Tükrükçü, Prof. Dr. Selçuk Şirin, Doç Dr. Itır Erhart, Riot Games’den Bora Koçyiğit ve Instagram’dan Donald Mac Manus gibi değerli isimler yer alacak.

İmaj’ın desteklediği Kristal Film Seçkisi, festivalin en önemli yenilikleri arasında yer alıyor. Festival sinema salonunda bu yıl, iki tam gün boyunca altı film gösterimi yapılacak.

 “İnsanlık için Yaratıcılık” teması ve “Yaratıcılık Bulaşıcıdır” mottosuyla düzenlenecek 2017 Kristal Elma Festivali’nin biletleri Biletix’te satışta.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx