Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı İyilik İçin “Bir Sana Bir Bana” dediler!

Başarılı oyuncular Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı Üsküdar Belediyesi’nin desteklediği “Mutlu Şehir Anneleri” ve “İyi ki Üsküdar Var” Platformunun düzenlediği “İyilik Kampı”ndan sonra verdikleri sözü tuttular. İhtiyacı olan birçok çocuğun yüzünü güldürecek, onlara fayda sağlayacak “Bir Sana Bir Bana” kampanyasına da ailece destek vermek adına çalışmalara başladılar. Bu kampanya kapsamında iyilik adına çanta alacak kişi aynı zamanda bir başka çantanın da anında ihtiyacı olan bir çocuğa hediye olarak ulaştırılmasına vesile olacak.

Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı İyilik İçin “Bir Sana Bir Bana” dediler!
Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı İyilik İçin “Bir Sana Bir Bana” dediler! Tugrul Demir
Bu içerik 704 kez okundu.

İlk adım tasarım…

“Bir Sana Bir Bana” sosyal sorumluluk projesinin ilk adımı Sedef Avcı, eşi Kıvanç Kasabalı ve oğulları Can’ın tasarlayacağı çantaların imal edilmesi ile başlayacak. Hazırlanan çantalar satışa çıkarıldığı andan itibaren de satılan her çantanın ikincisi iyilik adına ihtiyaç sahibi bir çocuğa ulaştırılacak. Ne kadar çok çanta satılırsa o kadar çok çocuk mutlu olacak. İlk etapta ön plana çıkan ürün; çanta olsa da kısa bir süre sonra “Bir Sana Bir Bana” projesi kapsamında üretimi yapılacak her ürün iyiliğe katkı sağlaması adına aynı mantıkla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak.

 

“İyilik sürdürülebilir olmalı!”

Sedef Avcı, iyiliğin sürdürülebilir olması gerektiğine inandıklarını bu nedenle de destekledikleri “İyilik Kampı” projesi sonrası hayata geçirilen “Bir Sana Bir Bana” kampanyasına ailece dahil olmaktan dolayı mutluluk duyduğunun altını çizdi. Avcı sözlerini şöyle sürdürdü: “Projeler farklı ama ortak paydaları iyiliğe hizmet etmesi bu da yapılan işlerin sürdürülebilir ve uzun vadede kalıcı fayda sağlamak amacıyla kurgulandığını gösteriyor.

“Bir Sana Bir Bana” projesi de ihtiyacı olan çocuklara hatta kişilere fayda sağlamak adına hayata geçirilmiş bir proje. Aldığımız her çantayla ihtiyacı olan bir çocuğa fayda sağlamış olacağız. Farkındalık yaratmak için biz de bu güzel projenin bir parçası olmak istedik. Zaten ihtiyacımız olduğunda bir çanta alıyoruz. Bu alım sonrası başka birinin de faydalanacağını bilmek ve onu sevindirebilmek çok güzel bir şey. “Mutlu Şehir Anneleri” ve “İyi ki Üsküdar Var” platformunun hayata geçireceği bu ve bunun gibi projeleri de kendime yakın hissettiğim için desteklemeye devam edeceğim. Elimizden geldiğince böyle projelerde yer almak bizi mutlu ediyor.

Ben, Kıvanç ve Can birer çanta tasarlayacağız, çok heyecanlı değil mi? Ailece tasarlayacağımız çantalarımız kampanya boyunca satışta olacak. Çalışmalara başladık bile, tasarımcıların yardımı ile kumaş, aksesuar seçimlerimizi yaptık. Kendi beğendiğimiz tarzda bir ürün yaratacağız ve bunu da iyiliğe çevireceğiz. Harika bir duygu! Umarım tasarlayacağımız çantalarımız beğenilir, alınır ve alındıkça da ihtiyacı olan kişilere hediye edilir. Günün sonunda birilerine fayda ve mutluluk sağlıyor olmak en büyük mutluluğumuz.”

 

 

“Küçücük de olsa bir fayda sağlayabiliyorsak ne mutlu bize”

Ailece sosyal sorumluluk projelerine destek vermekten dolayı mutlu olduklarının altını çizen Kıvanç Kasabalı duygularını şöyle ifade etti: “Dahil olduğumuz iyilik projeleri vasıtasıyla kim bilir daha kaç çocuğa dokunabileceğimiz düşüncesi bile paha biçilmez bir duygu. Anne ve baba olunca hayata daha farklı bakıyorsunuz… Daha fazla empati kurabiliyorsunuz. Düşünsenize “Bir Sana Bir Bana” kampanyası ile kendiniz için aldığınız bir şey ile anında başka bir yüreği sevindirme imkânınız var. Sedef’in de altını çizdiği gibi iyiliğe dair sürdürülebilir işlerin yapılıyor olması çok güzel. “Mutlu Şehir Anneleri” ve “İyi ki Üsküdar Var” Platformundaki projeleri yakinen takip ediyor ve elimizden geldiğince de destek oluyoruz. Şu an üzerinde çalışılan “Pes Etme, Buradayız!” sloganıyla çalışmaları başlatılan ALS (Amyotrofik Lateral Skleroz) hastalarına destek olmak amacıyla kurgulanan başka bir kampanya da yürütülüyor. Küçücük de olsa bir fayda sağlayabiliyorsak ne mutlu bize.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx