Türk Medya Mensupları Shanghai Serbest Ticaret Bölgesi'nde

​Shanghai Serbest Ticaret Pilot Bölgesi'nim kurulmasının dördüncü yıldönümü dün kutlandı.

Türk Medya Mensupları Shanghai Serbest Ticaret Bölgesi'nde
Türk Medya Mensupları Shanghai Serbest Ticaret Bölgesi'nde Tugrul Demir
Bu içerik 1195 kez okundu.

Çin'deki ilk serbest ticaret pilot bölgesi olan Shanghai Serbest Ticaret Pilot Bölgesi, uzun zamandır Çin'de ve hatta dünya genelinde büyük ilgi gördü.

"İpek Yolu'nda Çin-Üreten Çin" etkinliğine katılan Türk medya mensupları, serbest ticaret bölgesindeki inovasyon gelişmelerinin başarıları hakkında bilgi edinmek amacıyla kısa süre önce Shanghai Serbest Ticaret Bölgesi'ne gitti.


Shanghai Serbest Ticaret Bölgesi içinde bulunan Çin Dış Kültür ve Ticaret Merkezi, Çin'deki ilk devlet düzeyindeki dış kültür ve ticaret merkezi olarak serbest ticaret bölgesine giren Çin ve yabancı kültür işletmelerine uluslararası satın alma, hesaplama ve vergi işleri gibi kapsamlı ve profesyonel hizmet ve politika desteğini sağlayarak, Çin'in yabancı ülkelerle kültür teması ve ticaretinin gelişmesini hızlandıracak.

Merkezde 200'den fazla Çinli ve yabancı kültürel işletme bulunmakta.
Çin'in Orta ve Doğu Avrupa'daki 16 ülkeyle arasındaki ekonomik ve turistik temaslar ile tanıtımın artırılması için Shanghai Serbest Ticaret Bölgesinde özel bir stant inşa edildi. Çinli tüketicilerin Orta ve Doğu Avrupa ülkelerinin kaliteli ürünleri ve hizmetlerini tanımasına olanak sağlayan standa 8 ülke yerleşti, burada on bine yakın ürün tanıtılıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.