Medyum Önay’dan aşk büyüsü açıklaması

Medyum Önay aşk büyüleri hakkında açıklama yaptı. Büyü çok bilinen bir şey olmasının yanında her insanın yapabileceği bir şey değildir. Bu büyülerin etkili olabilmesi için de gerçek bir medyum tarafından yapılması gerekmektedir.

Medyum Önay’dan aşk büyüsü açıklaması
Medyum Önay’dan aşk büyüsü açıklaması Tugrul Demir
Bu içerik 463 kez okundu.

 

Medyum Önay aşk büyüleri hakkında açıklama yaptı. Büyü çok bilinen bir şey olmasının yanında her insanın yapabileceği bir şey değildir. Bu büyülerin etkili olabilmesi için de gerçek bir medyum tarafından yapılması gerekmektedir.

Bu yapılan büyüler nasıl yapılmakta ve ne çeşitte büyülerdir hakkında bir araştırma yapıldığında da bu büyülerin iki çeşit olduğu görülmektedir. Bunların birincisi ak büyüler denilen ve dinende yapılmasında bir sakınca olmayan büyüler aşk büyüsü gibi büyüler yer almaktadır. Çünkü bu büyü çeşitleri arasında bulunan ak büyüler yapılırken duaların tılsımından yararlanılmakta ve yapılan bu büyüler kesinlikle kişilere asla zarar vermemektedir. Yapıldığında da yaptıran kişi sonucunda memnu olmakta olmasının yanında büyünün etkisi altına giren kişide bu duygusal etkiler ve aşk büyüsü ile de güzel şeyler hissetmekte ve bundan dolayı mutlu olmaktadır. Diğer büyü çeşitleri arasında ise kara büyü denilen ve yapılması kesinlikle sakıncalı olan büyüler yer almakta ve bunlar yapıldığında yaptıran kişiler memnun olsa da kara büyü etkisi altına giren kişi için sonuçları oldukça üzücü olmaktadır. Özellikle bazıları kişilerin sağlıklarını dahi kötü yönde etkilemekte ve onların mutsuz olmalarına neden olmaktadır.

Büyü Günah mı?

En çok sorulan sorunun cevabını yapılan araştırmalar vermiş olsa da hala sorulmaya devam etmekte olduğu için burada bir kez daha açıklamak da fayda bulunmakta büyü çeşitleri iki türlüdür ve bunlardan aşk büyüsü gibi ak büyülerin yapılmasında bir sakınca yoktur. Çünkü bu büyüler yapılırken sadece duaların tılsımından faydalanılmakta ve duanın çok güçlü olduğu da herkes tarafından bilinmektedir. Bir isteğin gerçekleşmesi için sizin kendinizin dua etmeniz kimi zaman yeterli olmamakta ve bunun için özel güçleri olan birinin duanın kabul edilmesini sağlayacak olan tılsımlardan faydalanarak size yardımcı olması gerekmektedir. İşte bu kişiler gerçek medyumlar olmakta ve onların yapacakları aşk büyüsü gibi ak büyüler ile de kişiler amacına ulaşarak mutlu olmaktadırlar. Bunun dışında ki büyü çeşitleri olarak kara büyülerin yapılması ise sakıncalı ve günahtır. Bu nedenle de kendini yetiştirmiş ve yüksek havas ilmine sahip medyumlar bu papaz büyüsü çeşitlerini yapmaktan kaçınmakta kendilerini ve kara büyü yaptırmak isteyen kişileri korumaya çalmaktadırlar. Medyumlar için bu kara büyüleri yapmamak kadar bozmak da çok önemlidir ve bu nedenle de bakım yaptıklarında kişinin üzerinde bir kara büyü olduğunu tespit ettiklerinde hemen bozulması anlamında kendilerine gelen kişiye yardımcı olmaktadırlar.

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü yapmak kadar dikkat ve ilim isteyen diğer bir şey de büyü bozmaktır ve bu büyü çeşitleri arasında yer alan kara büyülerde zaten mutlaka bozulması gereken büyülerdir. Medyumlar bu konuda kendilerini geliştirmekte ve havas ilmi konusunda yoğunlaşırken de hangi büyülerin nasıl bozulacağını daha iyi öğrenmek ve uygulamak için de çaba sarf etmektedirler. Özellikle kara büyü çok kuvvetli ve kişinin sağlığına etki eden kara büyü çeşitleri olarak bozulmaları çok zordur ve bunun için mutlaka gerçek medyumdan yardım alınması gerekmektedir. Bundan başka büyü çeşitleri olan ak büyüler ise yapıldığında kişilere mutluluk vermesi ile anlaşılması zor büyülerdir ve bunlar genellikle aşk büyüsü, bağlama büyüsü, geri getirme büyüsü, kısmet açma büyüsü, evlilik büyüsü gibi adlar almaktadırlar. İsimlerinden de anlaşılacağı gibi iyi niyetli olan bu büyülerin etkisine giren kişiler bu duyguları içlerinden gelerek yaşadıkları ve büyü tesiriyle değil kendi istekleri ile yaptıklarını düşündükleri için genellikle bir medyum ile görüşmemekte ve bu nedenle de ömür boyunca büyü etkisi altında kalmaktadırlar. Oysa bu ak büyülerden olan bağlama büyüsü de bozulabilir ve kişi bu büyünün etkisinden kurtularak kendi özgür iradesi ile istediği kişiyi sevebilir ya da bağlanabilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx