TÜRKİYE E-TİCARET BULUŞMALARI”NDA ABONELİK E-TİCARET ELE ALINACAK

E-ticaret sektörünün yeni oyuncusu abonelik e-ticaret modeli “Türkiye E-ticaret Buluşmaları”nda masaya yatırılacak. Türkiye’de ilk kez anahtar teslim abonelik e-ticaret çözümü sunan Startsub.com Kurucu Ortağı ve CEO’su Deniz Kuran, etkinlik kapsamında yeni iş modelini anlatacak.

TÜRKİYE E-TİCARET BULUŞMALARI”NDA ABONELİK E-TİCARET ELE ALINACAK
TÜRKİYE E-TİCARET BULUŞMALARI”NDA ABONELİK E-TİCARET ELE ALINACAK Tugrul Demir
Bu içerik 753 kez okundu.

 

E-ticaret ekosisteminin 360 derece ele alınacağı etkinlik, 29 Eylül 2017 Cuma günü saat 10:30’da Konya Bayır Diamond Hotel & Convention Center'da gerçekleşecek. Yılın belirli dönemlerinde çeşitli başlıklarla gerçekleşen “Türkiye E-ticaret Buluşmaları”nın 53’üncüsünde abonelik e-ticaret modeli ele alınacak. Etkinlik kapsamında Türkiye’de ilk kez anahtar teslim abonelik e-ticaret çözümü sunan Startsub.com’un Kurucu Ortağı ve CEO’su Deniz Kuran, abonelik e-ticaret modeli ve avantajlarını; abonelik e-ticaret modelinin gelişimini ve dünyadan örnek çalışmaları; abonelik işi kurulurken dikkat edilmesi gerekenleri katılımcılarla paylaşacak.

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) iş birliğinde, E-ticarette Sürekli Eğitim Merkezi (EticaretSEM) tarafından organize edilen etkinlik; e-ticaret, e-ihracat ve dijital pazarlama konu başlıkları altında Konya Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası ve Konya Ticaret Borsası ev sahipliğinde ücretsiz olarak gerçekleşecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx