Tasarımcı Raşit Bağzıbağlı gençlerle buluştu

İstanbul Modern’nin “Genç Salı” sponsorluğu kapsamında LC Waikiki ile gerçekleştirdiği “Genç Salı Tasarım Konuşmaları”nın konuğu Raşit Bağzıbağlı oldu. Gençlerle deneyimlerini paylaşan Bağzıbağlı’nın üretim sürecini anlatan belgesel film de ilk kez izleyiciyle buluştu

Tasarımcı Raşit Bağzıbağlı gençlerle buluştu
Tasarımcı Raşit Bağzıbağlı gençlerle buluştu Tugrul Demir
Bu içerik 653 kez okundu.

Genç ve başarılı tasarımcı Raşit Bağzıbağlı’nın konuşmacı olarak katıldığı buluşma gençlerin yoğun ilgisiyle karşılandı. Konuşmasında kendi üretim sürecini anlatan Bağzıbağlı, moda tasarım öğrencilerine tavsiyelerde bulundu.

Bir tasarımcının her şeyden ilham alacağına inandığını söyleyen Bağzıbağlı şöyle konuştu:

“Defile yapsam da yapmasam da her zaman üretiyorum. Bu beni besleyen, geliştiren bir süreç. Sabırsız bir jenerasyonuz ama bizi başarıya götürecek olan da sabırla çalışmaktır. Türkiye çok zengin bir mozaik. Global perspektifte bu işi yapmak istiyorsanız her şeyi tasarlayabilmelisiniz. Ben bu mozaiği çok seviyorum.”

 

Genç Salı hakkında:

LC Waikiki, İstanbul Modern ile gerçekleştirdiği “Genç Salı” sponsorluğu kapsamında her Salı 18-25 yaş arasındaki gençleri 14.00–18.00 saatleri arasında sanat ile buluşturmaya devam ediyor. LC Waikiki, sanatın yanı sıra moda konusunda uzman isimleri gençlerle buluşturuyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx