KEYİFLİ TATİLLER AKDENİZ’DE YAŞANIR

Akdeniz, dünya üzerinde damak tadımıza en uygun lezzetleri bulabildiğimiz, sıcakkanlı insanları ile öncelikli keşfedilmesi gereken coğrafyalardan biridir. Avrupa’dan Afrika’ya uzanan, yaşam tarzları ve kültür farklılıklarıyla bir seyahatten çok daha fazlasını vaat eder. Bu gözde coğrafya, sadece popüler kentlerden ibaret olmayıp, birbirinden güzel adalar, muhteşem bir iklim ve deniz-güneş tatili için de en iyi seçeneklerden biri olarak tercih edilir.

KEYİFLİ TATİLLER AKDENİZ’DE YAŞANIR
KEYİFLİ TATİLLER AKDENİZ’DE YAŞANIR Tugrul Demir
Bu içerik 414 kez okundu.

 

Akdeniz’de kısa zamanda daha fazla yer görebilme imkanı veren en iyi seçenek, bir gemi seyahatidir. Bavul toplama derdi olmadan, uzun otobüs yolculukları yapmadan, her sabah dinlenmiş olarak yeni bir limana uyanıp, keyifle gezebilirsiniz. MSC Cruises’un düzenlediği, 7 gece, 10 ve 12 gecelik Akdeniz programlarında, aynı seyahat içinde 5 ülkeye kadar görme şansınız olabilir. Böylece seyahat severler, hem dinlenebilir, hem de kısa zamanda daha çok yer görerek, yılın yorgunluğunu üzerlerinden atabilirler.

 

MSC Cruises Akdeniz gemi seyahatleri kapsamında, Malaga, Barcelona, Roma (Civitavecchia), Valencia, Venedik, Casablanca, Kotor, Marsilya, Cannes, Lizbon, La Spezia, Napoli ve Cenova gibi popüler şehirleri keşfederken, bunların yanı sıra Akdeniz’in en popüler adaları olan Palma de Mallorca, Kanarya Adaları, Sardunya, Sicilya, Korsika ve Malta’yı da keşfedebilirsiniz. Hatta Yunanistan’ın popüler kentleri Pire (Atina), Santorini, Corfu ve Katakolon’u da Akdeniz seyahatinde, popüler kentlerle birlikte gezebilir, bir Yunan Adası gemi seyahatini Akdeniz dokunuşları ile daha renkli bir tatile de dönüştürebilirsiniz.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.