Ünlü simalar İtalyan Sanatçı Loris Cecchini onuruna verilen davette buluştu

İtalyan sanatçı Loris Cecchini’nin onuruna düzenlenen yemek davetine iş, cemiyet, sanat ve spor dünyasından ünlü simalar katıldı.

Ünlü simalar İtalyan Sanatçı Loris Cecchini onuruna verilen davette buluştu
Ünlü simalar İtalyan Sanatçı Loris Cecchini onuruna verilen davette buluştu Tugrul Demir
Bu içerik 708 kez okundu.

Sevil Dolmacı Art Consultancy, ünlü italyan sanatçı Loris Cecchini’nin “Seed Syllables” sergisine ev sahipliği yapıyor. Eserleri Avrupa’da Galleria Continua ve New York’ta Leila Heller Gallery tarafından temsil edilen Loris Cecchini onuruna 19 Eylül Salı akşamı St. Regis – Spago’da özel bir kokteyl ve akşam yemeği düzenlendi. Sevil Dolmacı evsahiplğinde düzenlenen yemeğe Güneri Civaoğlu, Ali Esad Göksel, Revna Demirören, Lolita Amram, Emin Hitay, Volkan & Zeynep Demirel, Taner Ceylan, Ergin İnan, Devrim Erbil, Burak Hatipoğlu ve Dicle & Nuri Öztaşkın gibi iş, sanat ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri katıldı. Davetliler Loris Cecchini’nin “Wallwave Vibration”, “The Developed Seed” ve “Strarashades” gibi özel eserlerini yakından inceleme imkanı buldu.

 

Loris Cecchini, dünya ölçeğinde gerçekleştirdiği projeler ve müze sergileri ile öne çıkıyor. Büyük ölçekli yerleştirmeleri ile tanınan Cecchini, 2017 yılında ise Ceechini, Hervé Mikaeloff küratörlüğünde Venedik Bienali paralel etkinliği olarak Fondaco dei Tedeschi’de mekânı saran yerleştirmesiyle izleyenlerle buluşuyor.

 

 

Ünlü İtalyan sanatçı Loris Cecchini’nin Türkiye’deki ilk sergisi “Seed Syllables” Kasım’a dek Sevil Dolmacı Art Consultancy’de ziyaret edilebilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim