AB - TÜRKİYE İLİŞKİLERİNİN BUGÜNÜ VE YARINI

İstanbul Bilgi Üniversitesi, “AB ve Türkiye İlişkileri” konulu konferansta, Türkiye’nin önde gelen akademisyenlerini ağırlayacak

AB - TÜRKİYE İLİŞKİLERİNİN BUGÜNÜ VE YARINI
AB - TÜRKİYE İLİŞKİLERİNİN BUGÜNÜ VE YARINI Tugrul Demir
Bu içerik 652 kez okundu.

AB ve Türkiye İlişkileri” başlıklı konferans, İstanbul Bilgi Üniversitesi Avrupa Birliği Enstitüsü, Friedrich-Ebert-Stiftung (FES) Türkiye Temsilciliği, Türkiye Sosyal, Ekonomik, Siyasal Araştırmalar Vakfı (TÜSES), KÜYEREL Düşünce Enstitüsü, Bilim Akademisi ve Sosyal Demokrasi Vakfı (SODEV) işbirliği ile gerçekleştirilecek. Konferansta, AB – Türkiye ilişkileri; iktisat, siyaset ve güvenlik temaları açısından ele alınarak, ilişkilerin 2017 sonbaharındaki durumu tartışılacak.

 

22 Eylül Cuma günü santralistanbul Kampüsü’nde düzenlenecek konferansın açılış konuşmalarını; İstanbul Bilgi Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Ege Yazgan ve Friedrich-Ebert-Stiftung (FES) Türkiye Yardımcı Ülke Temsilcisi Daniela Kuzu yapacak.

 

Konferansa ayrıca Prof. Dr. İlter Turan (İstanbul Bilgi Üniversitesi), Prof. Dr. Ayhan Kaya (İstanbul Bilgi Üniversitesi), Prof. Dr. Gencer Özcan (İstanbul Bilgi Üniversitesi), Prof. Dr. Şevket Pamuk (Boğaziçi Üniversitesi), Prof. Dr. Refet Gürkaynak (Bilkent Üniversitesi), Doç. Dr. Lars Nilsson (Avrupa Birliği Komisyonu), Doç. Dr. Nicolas Monceau (Bordeaux Üniversitesi), Doç. Dr. Murat Somer (Koç Üniversitesi) ve Doç. Dr. Raffaele Marchetti (LUİSS Üniversitesi) konuşmacı olarak katılacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx