Güvenilir Depolama Yöntemi E – Defter

E defter yani elektronik defter, şirketleri defter basım masraflarından, arşiv masraflarından ve de noter onayından kurtaran en önemli uygulamalarda biridir.

Güvenilir Depolama Yöntemi E – Defter
Güvenilir Depolama Yöntemi E – Defter Tugrul Demir
Bu içerik 903 kez okundu.

 

E defter yani elektronik defter, şirketleri defter basım masraflarından, arşiv masraflarından ve de noter onayından kurtaran en önemli uygulamalarda biridir. Şirketlere büyük ölçüde kullanım kolaylığı sağlayan uygulama, son yılların en çok tercih edilen sistemlerinden biri olmaktadır. Kullanıcı beklentilerini üst düzeyde karşılayan uygulamanın sahip olduğu saklama teknolojisi Netvault’a ait olup, sistem Digital Planet ayrıcalığıyla kullanıcılarla buluşmaktadır. Şirketlerin ilerlemesi ve sıkı bir zaman yönetimi için tercih ettikleri  e- defter uygulamasını sizler de edinerek; hem zamandan hem de kağıt masraflarından kurtulabilirsiniz.

E – Defter Kullanımı

E-defter sisteminin son derece kolay bir kullanımı bulunmaktadır. Kullanımını maddeler halinde göstermek gerekirse;

  • İlk olarak e-defter oluşturulması gerekmektedir.
  • Gerçek kişilerin oluşturacağı e- defter sisteminde, e – imza yöntemiyle imza sistemi oluşturulmaktadır.
  • Tüzel kişilerin imza oluşturma aşaması ise mali mühür ile sağlanır.
  • Kişilerin tanımlanmasından sonraki aşama; E-defter beratını oluşturmak ve de mükellef tarafından onaylanmasını sağlamaktır.
  • Oluşturulan beratın, GİB’in mali mührü ile onaylanması gerekmektedir. Bunun için berat, GİB’e yollanmaktadır.
  • İşlem sonunda berat ve e- defter saklanmaktadır.

 

Sayılan maddelerin işlerliğe geçmesi son derece hızlı ve de kolay olmaktadır. İşlem sonunda bir arşiv oluşmakta ve istenildiği zaman, istenildiği yerden defter kontrolünün yapılması mümkün kılınmaktadır. Şirketlerin veri tutma ve de takibi konusunda yaşadığı sorunları kökünden çözen ve de herhangi bir aksama olmadan sistemin kullanılmasını sağlayan uygulama için tek yapmanız gereken; dijital dünyanın en profesyonel hizmetlerini sunan http://www.digitalplanet.com.tr/ adresini ziyaret etmek olacak.

Yılların deneyiminin birleştirildiği bir hizmetle, alanında son derece profesyonel personellerin çalıştığı sistem hakkında çok daha detaylı bilgi almak, kullanım koşulları ve şekilleri hakkında aklınıza takılan soruları cevaplamak için firmanın 444 9 328 numarası üzerinden yetkilerle iletişime geçebilirsiniz. Dijital dünyanın hayat kurtaran ve kolaylaştıran fırsatlarından yararlanmak, ofis içi masraflarınızı en aza indirmek ve de müşterilerinize güvenilir bir hizmet sunmak için geliştirilmiş tüm sistemlerden en profesyonel biçimde yararlanmak istediğinizde, sizler için en doğru adres Digital Planet olacaktır. İnternet adresi ve de iletişim numaraları üzerinden firmaya ulaşarak, sizler de profesyonelliğinizi arttırabilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx