“BİLGİ LİSANSÜSTÜ TANITIM TOPLANTISI”

50’yi aşkın lisansüstü programıyla eğitim veren İstanbul Bilgi Üniversitesi, alanında uzman isim ve akademisyenlerden oluşan eğitim kadrosuyla, aday öğrencileri bir araya getirmeye devam ediyor. Gelenekselleşen “BİLGİ Lisansüstü Tanıtım Toplantısı” 22 Ağustos 2017 tarihinde santralistanbul’da düzenlenecek

“BİLGİ LİSANSÜSTÜ TANITIM TOPLANTISI”
“BİLGİ LİSANSÜSTÜ TANITIM TOPLANTISI” Tugrul Demir
Bu içerik 866 kez okundu.

Rekabetin giderek arttığı günümüzde, iş dünyasının ihtiyaç duyduğu düzeyde bilgi, beceri ve uzmanlığa sahip bireylerin yetiştirilmesinin önemi giderek artıyor. Yeni iş dünyasının yönetim, bilgi ve ilişki süreçlerine uyum sağlayan programlarıyla kariyer yolculuğuna yön veren İstanbul Bilgi Üniversitesi, yüksek lisans eğitimi almak isteyen aday öğrencilerle akademisyenleri bir araya getiriyor. 22 Ağustos 2017 tarihinde düzenlenecek Lisansüstü Tanıtım Toplantısı’nın adresi santralistanbul Kampüsü olacak.

 

Lisansüstü Tanıtım Toplantısı’nda aday öğrenciler, merak ettikleri tüm soruları akademisyenlere sorarak 50’yi aşkın lisansüstü programı arasından kariyer hedeflerine en uygun programı belirleyebilecek.

 

Kariyerlerinde fark yaratmak isteyen aday öğrencileri BİLGİ Lisansüstü Tanıtım Toplantısı’na davet eden BİLGİ Sosyal Bilimler Enstitü Müdürü Prof. Dr. Gonca Günaykonuyla ilgili, “Amacımız, lisansüstü eğitim alacak tüm öğrencilerin; BİLGİ’nin güçlü kadrosu, yaratıcı programları, uluslararası bağlantıları, hareketli etkinlik takvimi ile akademik ve profesyonel kariyerlerini geliştirmeleridir” şeklinde konuştu.

 

 

BİLGİ Lisansüstü Tanıtım Toplantısı

 

Tarih: 22 Ağustos 2017, Salı

Yer: İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul Kampüsü

Saat: 18.00

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx