ALBARAKA TÜRK’TEN ÜNİVERSİTELİLERE EĞİTİM DESTEĞİ!

Albaraka Türk, eğitim finansmanı desteği gençlerin eğitimlerini güvence altına alarak kariyerlerini daha güçlü ve özgüvenli bir şekilde inşa etmelerine imkân sağlıyor.

ALBARAKA TÜRK’TEN ÜNİVERSİTELİLERE EĞİTİM DESTEĞİ!
ALBARAKA TÜRK’TEN ÜNİVERSİTELİLERE EĞİTİM DESTEĞİ! Tugrul Demir
Bu içerik 824 kez okundu.

Türkiye’deki 30 yıllık tecrübesiyle katılım bankacılığı sektöründe ilklerin öncüsü olan Albaraka Türk, sağladığı eğitim finansmanı desteği ile gençlerin daha iyi bir eğitim almalarına ve kariyerlerini daha güçlü ve özgüvenli bir şekilde inşa etmelerine yardım ediyor.

 

“Vade Farksız Taksitlendirme İmkanı”

2017-2018 eğitim-öğretim yılında Medipol Üniversitesi, İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi, Uluslararası Saraybosna Üniversitesi, Konya Karatay Üniversitesi, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi, FSM Vakıf Üniversitesi, Ayvansaray Üniversitesi ve Yeni Yüzyıl Üniversitesi’ne kayıt yaptıran öğrenciler ve velileri vade farksız 10 taksitle Albaraka Türk, eğitim finansmanı kredisinden yararlanarak kariyerlerine bir adım önde başlama imkânına sahip olabiliyor.

 

Albaraka Türk Genel Müdürü Melikşah Utku, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Dünya hızla değişiyor. Dolayısıyla günümüz iş hayatının ihtiyaç duyduğu yetkinliklere sahip olabilmeleri için gençlerimizin iyi bir eğitim almaları gerekiyor. İyi yetişmiş insan gücünün ülkemiz ekonomisinin kalkınmasına en büyük dayanaklardan bir tanesi olduğuna inanıyorum. Bu doğrultuda kurum olarak elimizi taşın altına koyarak 4 yıldır eğitim finansmanı konusunda gençlerimize ve alilerine destek olmaya gayret ediyoruz. Gençlerimiz ve aileleri bu yıl da anlaşmalı okullardaki vade farksız finansmanımıza başvurarak eğitim ücretlerini daha rahat bir şekilde ödeyebilirler” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.