Gürgen Öz ve AXA Sigorta'dan Mini Komedi Tadında Filmler Gürgen Öz, Yine Kahkahaya Boğacak!

Gürgen Öz ve AXA Sigorta'dan Mini Komedi Tadında Filmler Gürgen Öz, Yine Kahkahaya Boğacak!
Gürgen Öz ve AXA Sigorta'dan Mini Komedi Tadında Filmler Gürgen Öz, Yine Kahkahaya Boğacak! Tugrul Demir
Bu içerik 877 kez okundu.

Ünlü oyuncu Gürgen Öz, AXA Sigorta'nın dijital mecralarda yayınlanacak yeni reklam filmleri için kamera önüne geçti. Öz, komedi tarzında çekilen kampanya filmlerinde sigorta ürünlerinden bihaber olan Oytunç isimli renkli ve eğlenceli bir karakteri canlandırıyor. Ağustos ayında yayına girecek iki farklı film, izleyenlere bol kahkahalı dakikalar yaşatacak.

Eğlenceli filmleri, ilerleyen dönemlerde yenileri de takip edecek.

 

Video Linki : https://www.youtube.com/watch?v=xsF9_GnMhUc

 

Yeni iletişim kampanyası için yaratıcılığı komedi ile birleştiren AXA Sigorta, dijital mecralarda yayına girecek kampanya filmleri için komedi türünün güçlü oyuncularından Gürgen Öz ile anlaştı. Mini filmlerde, AXA ve Öz işbirliğinden doğan Oytunç isimli bir karakterin başından geçen renkli ve eğlenceli olaylar anlatılıyor.

 

Oytunç’un sigorta güvencesi konusundaki yetersiz bilgileri ve sıradışı çözümleri Gürgen Öz’ün mimikleri ile buluşunca kahkaha kaçınılmaz oluyor.

AXA yetkilileri Gürgen Öz’ün komedi alanındaki tecrübesinin karakterin yaratımı kadar filmlerin şekillenmsinde de etkili olduğunu ifade ediyor.

Yayına giren ilk filmde Oytunç’un çıkacağı bir seyahat öncesi yaptığı hazırlıklara ve devam filminde ise bir kadın girişimci arkadaşına destek olmak için yaptığı fedakarlıklara tanık oluyoruz.

 

AXA’nın, "Dert Varsa Derman AXA" sloganlı reklam serisinin diğer filmleri ilerleyen dönemlerde yayına girecek. Çekimleri İstanbul'da tamamlanan ve yönetmenliğini Hakan Algül’ün üstlendiği filmlerin sahne arkası da oldukça eğlenceli anlara sahne oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx