ÇİFTİNDEN ALEM’E ÖZEL SIMSICAK RÖPORTAJ

Uzun yıllar süregelen mutlu beraberliklerinin yanı sıra, bu aralar iş hayatlarında da 30.yılını kutlamaya hazırlanan Ender & Gülşah Alkoçlar çiftiyle ALEM dergisi Bodrum’da bir araya gelerek özel bir röportaj gerçekleştirdi.

ÇİFTİNDEN ALEM’E ÖZEL SIMSICAK RÖPORTAJ
ÇİFTİNDEN ALEM’E ÖZEL SIMSICAK RÖPORTAJ Tugrul Demir
Bu içerik 678 kez okundu.

Alem dergisi Yazı İşleri Müdürü Ceylan Yeniacun’un gerçekleştirdiği röportajın fotoğraflarını usta sanatçı Zeynel Abidin Ağgül çekerken stylingini Hakan Öztürk üstlendi.

“Seninki geldi” diye haber verirlermiş

Gülşah Alkoçlar, Ender Bey ile tanışmalarını anlatıyor. 1984 yılında Uludağ’a kayağa giderken tanışmışlar. O zamanlar Ender Alkoçlar’ın kayak stili o kadar dikkat çekiyormuş ki “Siz kayak öğretmeni misiniz?” diye Gülşah Alkoçlar Ender Bey’e sormuş. Ender Alkoçlar “Hayır” demiş. Ender Alkoçlar ile Gülşah Hanım’ın tanışmaları bu şekilde gerçekleşmiş. Aslında Ender Alkoçlar daha önceden Gülşah Hanım’ı tanıyormuş. Uludağ’a her geldiğinde “Seninki geldi” diye haber verirlermiş. İngiltere’de de beraber okumuşlar.

Anneniz hülya Koçyiğit, siz kızlarınız Aslışah ve Neslişah üç jenerasyon hep bir aradasınız. Birlikte neler yapmaktan keyif alırsınız?

G.A: Bulduğumuz her fırsatta annemin evinde bir araya gelip yemekle başlayan ve geç saatlere kadar süren uzun sohbetler ederiz. Annemin evine boş gider dolu çıkarız. Nedendir bilinmez bazen birbirimize aldığımız hediyeleri veriyor olsak da genelde evdeki beğendiklerimizi de alıp çıktığımız çok olmuştur. Şimdilerde en büyük ilgi ve sevgi odağımız Emir oldu. Neslişah’ın ve Altan’ın bize en büyük hediyesi onunla vakit geçirmek ve zamanın ne kadar çabuk geçtiğini anlamamak…

Kendinize has stiliniz var. Alışverişle aranız nasıl? Kızlarınızla fikir alışverişinde bulunur musunuz?

G.A: Kızlarımdan bu konuyla ilgili destek alıyorum. Onlar yenilikleri çok yakından takip ediyorlar. Ben modayı takip ettiğimi söyleyemem. Daha çok zamansız parçalar almayı, az ve öz alışveriş yapmayı seviyorum. İş hayatımdan dolayı rahat kıyafetleri tercih ediyorum. Spor giyinmek hoşuma gidiyor.

Aslışah’ın sosyal medyadan dedesi Selim Soydan’la paylaştığı videolar çok konuşuluyor. Babanız hep böyle esprili midir?

G.A: Babam aslında oldukça çekingen bir insandır ama söz konusu torunları olunca esprili ve neşeli tarafı ortaya çıktı. Aslışah’la dedesinin ilişkisi bizim ailemizin neşe kaynağıdır. Nasıl oldu da bu video bu kadar izlendi bende şaşırdım. Gelen yorumlar o kadar güzel ki biz de çok güldük.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx