Gayrimenkul Avukatı

Gayrimenkul Avukatı
Gayrimenkul Avukatı Tugrul Demir
Bu içerik 72 kez okundu.

 

ESEN hukuk bürosu olarak Türkiye ‘de önemi oldukça artan gayrimenkul hukuk için avukatlarımız bulunmaktadır. Gayrimenkul hukuku tanımlayacak olursak;

İçerisinde pek çok konu barındıran ev, arsa, apartman, daire gibi taşınmazlar olarak adlandırılan mülklerin hukuku olarak geçmektedir. Gayrimenkul hukuku ile ilgilenen avukatlar ise gayrimenkul avukatı olarak adlandırılmaktadır.

Tapu sicil ya da kadastro müdürlükleri ile belediye görüşüne göre tapu ve imar durumu araştırmalarını müvekkillerimiz adına yürütüyoruz. Yalnızca Türk vatandaşlarımıza değil, yabancı müvekkillerimiz ile birliktede çalışıyoruz. Gayrimenkul alım konusunda bütün müvekkillerimiz için en iyi hizmeti veriyoruz.

ESEN Hukuk Bürosu Nerede Hizmet Veriyor?

ESEN hukuk bürosu gayrimenkul avukatı olarak İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi büyük şehirlerde hizmet vermektedir, bunlar dışında Marmara, Ege, Akdeniz, Orta Anadolu gibi bölgelerin illerinde de yine hizmet vermektedir.

Gayrimenkul hukuk alanında gayrimenkul avukat olarak pek çok çalışma yürütmekteyiz. Müvekkillerimizi dinleyip, anlayıp yalnızca odaklanmamız gereken mülke odak sağlıyoruz. Başarılı davalar ardından hem biz mutlu oluyor hem de müvekkillerimizi istediği mülke sahip olduklarından dolayı mutlu ediyoruz.

ESEN hukuk bürosu olarak sizin de gayrimenkul adına herhangi bir işleminiz de gayrimenkul avukatlarımız ile çalışmanızı öneririz. Siz de başarılı davalar mutlu sonuçlar için avukatlarımız ile görüşebilirsiniz.

Detaylı bilgileri sitemizden alabilir ya da direkt hukuk büromuza gelip birebir bizimle görüşebilirsiniz. Buna vaktiniz yoksa iletişim numaramız ile bize ulaşıp sizde bilgi alabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx