Serhat Demir Kimdir?

Serhat Demir Kimdir?

Serhat Demir Kimdir?
Serhat Demir Kimdir? Tugrul Demir
Bu içerik 320 kez okundu.

 

Son günlerde Avrupa’da sanatçılara verdiği destekler ile adından sıklıkla söz ettiren Serhat Demir başarılarına imza atmaya devam ediyor. SRS Medya isimli ajansın sahibi olan Demir, bünyesinde 50 den fazla sanatçıya verdiği hizmetler ile referanslarını her geçen gün artırıyor. Genç yaşında sanat camiasında adından hep özgü ile bahsedilen ve sanatçılar tarafından verdiği hizmetler büyük takdir alan Serhat Demir, yaptığı tüm işlerde ileride aranan ajanslar arasında olacağı sinyallerini veriyor.

Serhat Demir ve Kişiliği

Tüm dünya ve özellikle ülkemiz genelinde sanatçılara verdiği destekler sayesinde isim yapan ve kurduğu ajans kanalı ile faaliyetlerine devam eden Serhat Demir henüz 20’li yaşlarda başarı merdivenlerini çıkmaya başlayan genç bir girişimcidir. Sempatik tavırları, samimi duruşu, işine olan saygısı ve en iyisini yapma isteği başarı basamaklarını çıkarken vizyon sahibi kişiliğini ortaya çıkarıyor.

Serhat Demir’den İddialı Sözler

Sosyal medya hesaplarında takipçilerine yaptığı paylaşımlarda zaman zaman özlü sözlerle göndermeler yapıyor. Geçmişi bir an içinde olsa temizlemek ve umut ile ilgili paylaştığı bildirisi çok kişi tarafından beğenildi ve yorumlandı. 50.000’i aşan takipçi sayısı ve yaptığı her paylaşımı beğenilere boğulan Serhat Demir özel hayatı ile ilgili hiçbir şeyi açığa çıkarmıyor.

Sadece işi ile gündeme gelmek istediğini ve sanatçılar adına kurmuş olduğu ajans üzerinden yapmak istediği çok büyük projeler olduğundan bahsediyor. Önümüzdeki günlerde SRS Medya ve Demir ile ilgili sanat dünyasından olumlu ve ses getiren haberler ile takipçilerine bilgiler vermesi bekleniyor. Ailesi, arkadaşları ve sevdikleri bu işte kendisine her zaman için tam destek oluyor.

https://www.instagram.com/serhatdemirofficial/

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.