SALT 30 Haziran'da kullanıma açılıyor

COVID-19 salgını nedeniyle 14 Mart’ta geçici olarak kullanıma kapanan SALT Beyoğlu ve SALT Galata yapıları, 30 Haziran’da kamu sağlığını korumaya yönelik yeni uygulamalarla hizmete giriyor. SALT Galata’da Basma Alsharif'in Orada Her Kimse sergisi ziyarete, SALT Araştırma yayın koleksiyonları kayıtla erişime ve kafe hizmete açılırken her iki yapıdaki Robinson Crusoe 389 kitabevi de faaliyete geçiyor. SALT Beyoğlu’nda, girişteki Forum alanı kamuya açık olacak. SALT, konuşma ve film gösterimlerine çevrimiçi ortamda devam edecek.

SALT 30 Haziran'da kullanıma açılıyor
SALT 30 Haziran'da kullanıma açılıyor Tugrul Demir
Bu içerik 247 kez okundu.
 
 
Ayrıca SALT'ın, Türkiye’de 20. yüzyılın ikinci yarısından itibaren şekillenen sanat ortamını anlama ve aktarmaya yönelik araştırma temelli projeleri kapsamında Türkçe ve İngilizce dillerindeki iki yeni basılı yayını Cengiz Çekil: 21.08.1945-10.11.2015 ile beraberinde bağımsız bir kitap formunda Türkçe hazırlanan Cengiz Çekil Okulu 30 Haziran’da Robinson Crusoe 389 kitabevinde satışa sunuluyor.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Buse Narcı Bodrum'da Görüntülendi
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
Cansu Taşkın: Son Model Araba Gönderdiler Kabul Etmedim
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.